Opinie

Przeczytaj, jak współpracę ze mną oceniają moi klienci. Niech te opinie mówią same za siebie

Opinie

Przeczytaj, jak współpracę ze mną oceniają moi klienci. Niech te opinie mówią same za siebie

Natalia i Mateusz

Bardzo fajnie wyjaśniane zasady. Dobry kontakt. Jasne reguły. Doceniam posiadana wiedzę która wcielana w życie naprawdę działa. Podobało mi się indywidualne podejście do każdego dziecka i naszych zwyczajów. I doceniam cierpliwość do nas i naszego chaosu życiowego 😀 zdecydowanie polecam innym. Już zreszta poleciałam nie raz.

Ania i Frania

Bardzo podobało mi się to, że słuchałaś mnie i nie popedzałaś w działaniach, dostosowywałaś je do nas i upewniałaś się, że wszystko nam odpowiada. Otrzymałam dużo wsparcia, dzięki czemu łatwiej było mi przetrwać trudniejsze momenty. Nawet teraz po zakończeniu współpracy mam odpowiednie narzędzia do dalszej pracy nad snem dziecka i wiem co robić, gdy będzie gorzej.

Ania i Frania

Agnieszka

Dorota pomogła mi uporać się z dużym problemem, kwestia usypiania dziecka już nie jest generatorem stresu. Odpowiadała na każde pytanie, jasno tłumaczyła, co i jak robić. Modyfikowała plan zgodnie z moimi oczekiwaniami i reakcją dziecka.

Jot&Zet

Zgłosiliśmy się zaaaa późno. Pomoc i wsparcie podparte merytoryką i konkretami. Głos z słuchawki który jest bezwzględnie potrzebny młodej mamie.

Jot&Zet

Aldona

Jestem bardzo zadowolona. Umiesz słuchać a to bardzo ważne, analizujemy razem problem to tez mi się podobało. Nie krytykujesz tego co rodzic robił źle tylko próbujesz znaleźć rozwiązanie. Komunikacja super. Przede wszystkim fajna atmosfera.

Beata

Zgłosiłam się do Dorotki po pomoc gdy moja dwumiesięczna córeczka miała problem z drzemkami w trakcie dnia. Po konsultacji i kilku cennych radach wszystko wróciło do normy i teraz drzemkujemy regularnie. Dorota wspierała mnie każdego dnia i rozwiewała wszystkie wątpliwości. Z całego serca mogę polecić konsultacje snu z Dorotka, dzięki niej jestem teraz spokojniejsza o moja córeczkę i jej rozwój 🙂

Beata

Julia, Michal, Filip

Bylam sceptycznie nastawiona, myslalam, ze bedzie to tak sztywno, jak klient z klientem, jakze pozytywnie sie zaskoczyłam!! Ogromna ilość wsparcia, kolezenska rozmowa, naprawdę jesteśmy zachwyceni 🙂 będziemy tesknic za tymi cotygodniowymi rozmowami 🙁

Daria i Arek

Współpraca z Dorotą to była czysta przyjemność. Jest kochaną, symatyczną oraz konkretną osobą. Mogłam liczyć na rzeczowe informacje i pomoc przy każdym problemie który się pojawił. Mimo, że trwało to dłuższy czas to przerobiłyśmy każdy problem. Dzięki Dorocie wiem jak wspierać Synka w samodzielnym zasypianiu w każdych warunkach. Wsparcie i uwaga jaką Dorota nam okazała zaskutkowało odzyskaniem łóżka i odciążyło mój kregosłup. Wszycy w końcu zaczęliśmy się wysypiać bez pobudek w nocy! 😉 Z całego serca polecam Dorote, kobietka wie co robi i efekty pojawiają się szybko! 🙂 ❤😁

Daria i Arek

Roksana i Oliwka

Dorota jest przemiłą osobą która przekazuje swoją wiedzę w jasny sposób i to na prawdę działa. Ponadto ma ogromną cierpliwość. Dla mnie bardzo ważny był osobisty kontakt i pomoc skierowana indiwidualnie pod moje dziecko. Z Dorota kontakt był super. Zawsze odpowiadała na moje pytania 🙂 Pokazała mi droge teraz muszę się jej trzymać !

Kamila, Adam i Gucio​

Współpraca z Dorota bardzo pomogła nam w unormowaniu snu naszego synka. Z dziecka, które budziło się w nocy co 30 min, stał się dzieckiem przesypiajacym cale noce. I to bez płaczu czy drastycznych metod. Sama współpraca przebiegała sprawnie, a Dorota wykazała się duża cierpliwością w naszym dość trudnym przypadku (przerwaliśmy naukę w połowie i wróciliśmy do nie od nowa po około miesiącu – z sukcesem). Szczerze, to najlepiej zainwestowane pieniądze, jeśli chodzi o niemowlęce rzeczy i usługi.

Kamila, Adam i Gucio

Salwa

Dorota jest przemila i wyrozumiala osoba! Udzielila mi kilkumiesiecznego wsparcia bo zalezalo jej na tym, aby syn umial sam zasypiac i nie budzil sie w nocy a nie na „dwoch tygodniach”, o ktorych bylo w umowie. Dostawalam wsparcie kiedy tylko potrzebowalam i zawsze dostawalam wyczerpujace odpowiedzi na moje pytania. Serdecznie polecam wszystkim zmeczonym rodzicom, ktorzy marza o przespanych nocach!

Paula i Leo

Dorota pomogła Nam uświadomisz sobie co jest przyczyną problemów ze snem synka. Krok po kroku prowadziła Nas do celu czyli polepszenia jakości snu u synka poprzez delikatną naukę radzenia sobie w przypadku przebudzeń. Bardzo cenie sobie indywidualne odejście dostosowane idealnie pod Nas. W przypadku napotkanych trudności zmienialiśmy kolejne kroki i mniejszymi kroczkami a co za tum idzie w totalnie delikatny sposób dążyliśmy do celu. Szukaliśmy pomocy u lekarzy i wszyscy rozkładali ręce mówiąc że taki trafił Nam się egzemplarz i musimy czekać. Po 11 miesiącach nieprzespanych nocy nie miałam siły na kolejny dzień a co dopiero powiedzieć czekać nie wiadomo na co i jak długo. Dzięki współpracy synek umie sam zasypiać i radzić sobie sam. Szczerze polecam! Paula i Leo

Paula i Leo

Ania i Tomek

Dorota to cudowna osoba, która odmieniła nasze życie. Pomogła delikatnie nauczyć naszego synka samodzielnie zasypiać dostosowując tempo do naszych potrzeb. Zawsze dawała kilka dróg do wyboru którymi mogliśmy podążać. Podarowała spokój i pewność, że idziemy w dobra stronę. Synek od malucha, którego trzeba było lulać do snu w chuście i który budził sie co 1h stał się pewnym siebie, potrafiącym samodzielnie przesypiać całe noce małym człowiekiem – czego nigdy nie potrafiliśmy sobie wyobrazić! Polecam wszystkim wspólpracę z Dorotą, naprawdę można przeprowadzić naukę samodzielnego zasypiania delikatnie, bez wypłakiwania dziecka ❤

Na blogu

Ile powinno spać dziecko?

Czy wiesz, że drzemki w ciągu dnia są tak tak samo istotne jak sen w nocy? W tym artykule znajdziesz kilka wskazówek dotyczących snu malucha do 18. miesiąca życia.