Darmowa konsultacja

Zapisz się na darmową, 15-minutową konsultację. Zostaw swój numer telefonu albo adres e-mail w formularzu poniżej, a wkrótce się z Tobą skontaktuję.

Zapisz się na darmową, 15-minutową konsultację. Zostaw swój numer telefonu albo adres e-mail w formularzu poniżej, a wkrótce się z Tobą skontaktuję.


  Administratorem Twoich danych osobowych jest Dorota Nowogrodzka, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Konsultantka Snu Dziecka Dorota Nowogrodzka (dane adresowe Administratora znajdują się w Polityce prywatności). Twoje dane przetwarzam wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na przesłaną przez Ciebie wiadomość. Twoje dane osobowe będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia odpowiedzi, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych, znajdziesz tutaj.

  Twoje dane wykorzystam wyłącznie do kontaktu w sprawie darmowej konsultacji. Nie będę wysyłać Ci żadnych materiałów marketingowych. Słowo pielęgniarki i konsultantki snu dziecka!

  Kiedy warto skorzystać z darmowej konsultacji?

  Szukasz rozwiązania problemu ze snem

  Problemy ze snem mają różne podłoże. W trakcie rozmowy ocenię, czy w trudnościach, z którymi się zmagacie, pomoże konsultantka snu dziecka czy wymagają kontaktu z innym specjalistą. Postaram się też podpowiedzieć, gdzie szukać pomocy. A może uda mi się znaleźć jakieś proste rozwiązanie. Czasami wystarczy niewiele, by poprawić sen dziecka. 

  Masz pytania dotyczące snu malucha

  Zastanawiasz się, czy Twoje dziecko śpi wystarczająco dużo? Masz pytanie dotyczące drzemek – ich liczby, pór i długości? Zastanawia Cię kwestia karmienia w nocy albo chcesz skonsultować wieczorną rutynę? Darmowa konsultacja będzie dobrą okazją, by zapytać o takie sprawy.

  Masz pytania dotyczące snu malucha

  Rozważasz współpracę

  Myślisz o współpracy z konsultantką snu dziecka? Chcesz dowiedzieć się, na czym polega nauka samodzielnego zasypiania? Zastanawiasz się, czy Twój maluch jest już na nią gotowy? A może chcesz mnie lepiej poznać? Chętnie opowiem, co i jak. 

  Pamiętaj, że 15-minutowa konsultacja nie pozwoli rozwiązać każdego problemu ze snem dziecka. Moja współpraca z rodzicami zwykle trwa kilka tygodni i opieram ją na obszernym kwestionariuszu. Wszystko po to, by jak najlepiej dopasować stosowane rozwiązania do indywidualnych potrzeb malucha i jego rodziców.

  Przy okazji dołącz do newslettera...

  Przydane materiały dotyczące snu maluchów, informacje o nowościach i promocjach – to znajdziesz w moim newsletterze. Zapisz się, a dodatkowo otrzymasz dostęp do darmowego rozdziału książki Kim West Good Night, Sleep Tight Workbook.

  Szanuję Twój czas i pojemność Twojej skrzynki. Obiecuję, że nie będę pisać zbyt często!

  Uzupełnienie adresu e-mail oznacza zgodę na otrzymywanie ode mnie (Dorota Nowogrodzka, prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą Konsultantka Snu Dziecka Dorota Nowogrodzka; dane adresowe Administratora znajdują się w Polityce prywatności) newslettera, w tym odnośnika do darmowego e-booka, na podany adres e-mail. Zgodę można wycofać w każdym czasie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. KLAUZULA INFORMACYJNA

  ...i obserwuj mnie na Instagramie