E-book dla rodziców dzieci w wieku 4 miesiące – 3 lata

Sekrety planowania snu malucha

Zaplanuj sen dziecka tak, by spało lepiej

Poradź sobie ze zbyt wczesnymi pobudkami

Dowiedz się, jak i kiedy zmieniać liczbę drzemek

Zobacz, jak rozplanować sen malucha, który idzie do żłobka

Rozpoznaj przemęczenie

Zadbaj o nawyki i warunki, które sprzyjają dobremu snowi

Wprowadź więcej spokoju do Waszej codzienności

Okładka e-booka Sekrety planowania snu malucha

Poznaj rozwiązania problemów takich jak:

Bardzo wczesne wstawanie

Za krótkie drzemki

Dwie drzemki a żłobek

Pobudki z płaczem

Odmawianie drzemki

Częste pobudki

Wieczorna głupawka

Poznaj rozwiązania problemów takich jak:

Bardzo wczesne wstawanie

Za krótkie drzemki

Dwie drzemki a żłobek

Pobudki z płaczem

Odmawianie drzemki

Wieczorna głupawka

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:

Dlaczego warto?

Rozwiązanie kluczowego problemu

Źródłem problemów ze snem dzieci u wielu rodzin, które zgłaszają się do mnie, jest przemęczenie. Lektura tego e-booka pomoże Ci się go pozbyć i mu przeciwdziałać.

Łagodne metody

Jestem konsultantką snu dziecka, która bazuje na delikatnych metodach. Podchodzę do dzieci z wyrozumiałością i szacunkiem. I w takim duchu napisałam tę książkę. U mnie nie ma mowy o zostawianiu płaczącego dziecka bez wsparcia dorosłego. 

Łagodne metody

Inwestycja w spokój i dobry sen

Dzieci potrzebują przewidywalności, by czuć się bezpiecznie. Ten e-book powstał w odpowiedzi na tę potrzebę. Nie proponuję Ci musztry. Zamiast tego pomogę Ci tak zaplanować sen malucha, by Twoja pociecha była wypoczęta, a Ty spokojna.

Doświadczenie i wiedza naukowa

Kupujesz e-booka certyfikowanej specjalistki od snu dzieci. Pisząc, opierałam się na aktualnej wiedzy naukowej i własnym doświadczeniu w pracy z rodzinami. Nie znajdziesz tu dziwacznych mantr czy mądrości rodem z forów internetowych. Nie jestem znachorką ani domorosłym ekspertem. Stoją za mną wiedza i doświadczenie – moje i specjalistów, u których się kształciłam. Jestem nie tylko konsultantką snu, ale też magistrem pedagogiki i pielęgniarką. Praca z dziećmi to moja pasja. 

Doświadczenie i wiedza naukowa

Bez lania wody

To nie jest kolejny poradnik, który liczy kilkaset stron, a mógłby mieć tylko kilkanaście. Stawiam na jakość. Dostajesz rozwiązania problemów i wiedzę. Bez niepotrzebnych wypełniaczy. Przecież interesują Cię tylko rozwiązania problemów ze snem Twojego dziecka. E-book liczy prawie 100 stron, ale to efekt tego, że napisałam go dużą czcionką. Wszystko po to, by lepiej się go czytało, nawet na smartfonie.

Jasno i przejrzyście

Wiem, jak to jest współpracować z niewyspanymi rodzicami. Dlatego tłumaczę wszystko tak jasno, jak tylko się da. W zrozumieniu przekazywanych przeze mnie wskazówek pomogą Ci schematy, wykresy i podsumowania.

Jasno i przejrzyście

Z wyrozumiałością mamy

Jestem pracującą mamą dwójki maluchów. Wiem, jak to jest być rodzicem. (Mnie też zdarzają się ciężkie noce, bo dzieci nie są maszynami). Dlatego odnoszę się do czytelnika z wyrozumiałością i nie proponuję rozwiązań z kapelusza.

Taniej niż konsultacja

Indywidualna konsultacja ze mną kosztuje znacznie więcej niż ten e-book. I potrzebowałabym ich wielu, żeby przekazać Ci wiedzę, którą zawarłam w tej książce. A Ty możesz ją mieć już w ciągu kilku minut na swoim telefonie, tablecie czy komputerze. 

Taniej niż konsultacja

O autorce

Portret Doroty

Cześć! Nazywam się Dorota Nowogrodzka i jestem konsultantką snu dziecka pracującą w oparciu o łagodne metody. Zdecydowanie sprzeciwiam się stosowaniu tzw. metody wypłakiwania się. Jestem mamą dwójki, pielęgniarką, pedagogiem, od lat współpracuję z najmłodszymi i ich rodzicami. Pomogłam już wielu rodzinom, które zmagały się z problemami ze snem dzieci. Napisałam tego e-booka w nadziei, że dzięki niemu grono wyspanych maluchów (i rodziców) powiększy się jeszcze bardziej!

Opinie o mnie

Anna Szamowska
Anna Szamowska
31/05/2024
Efekty są niesamowite. Jeśli jesteś rodzicem słabo śpiącego malucha lub maluszki i myślisz sobie, że już zawsze tak będzie, to wcale nie musi :). Przed Wami ogrom pracy, ale Dorota będzie przy Was. Po przejściu tej drogi mam już świadomość, że cena za pakiet jest bardzo niska, a efekty warte każdej złotówki. Powodzenia!
Ewelina Kozieł
Ewelina Kozieł
18/05/2024
Współpraca z Dorotą w zakresie nauki samodzielnego zasypiania dosłownie uratowała mi życie i wydłużyła moją dobę o dobrych kilka godzin :)) Zaczynałam od dziecka które zasypiało tylko na rękach i z piersią oraz spało wszystkie drzemki i znaczną część nocy w moich ramionach. Moje ciało było na wyczerpaniu, moja psychika też ledwie dawała radę… Obecnie synek praktycznie nie potrzebuje mnie do zaśnięcia, jego sen jest jakościowo bardzo dobry, ja także mogę się wreszcie wysypiać :) To co zasługuje na uznanie, to darmowa pierwsza konsultacja, która wyjaśnia wiele watpliwości, spokojne tempo nauki mające na uwadze dobro dziecka, długi czas wsparcia, bo aż 3 miesiące (u konkurencji to zazwyczaj 2-3 tygodnie) oraz indywidualne podejście do każdego dziecka i problemu bazujące na dużej wiedzy i doświadczeniu. Bazując na moim doświadczeniu, polecam współpracę z Dorotą każdemu rodzicowi, który boryka się z problemem ze snem swojego dziecka. Większość rodziców wie, że problem snu dzieci wpływa na funkcjonowanie całej rodziny, ale chyba niewielu jest świadomych że możliwa jest skuteczna i trwała zmiana tego schematu dzięki wsparciu takich ekspertów jak Dorota.
Wioletta Kazana-Płuszka
Wioletta Kazana-Płuszka
16/05/2024
Dorota zmieniła nasze życie i komfort nie do poznania :) Zaczynaliśmy od etapu bujania dziecka na rękach do snu, długiego usypiania, odkładania już TYLKO do naszego łóżka, bardzo wielu pobudek w ciągu wieczora, no i generalnie wieczór źle się nam kojarzył. Dzięki niesamowitym radom Doroty, krok po kroku zmienialiśmy nasz stan, aż doszliśmy do momentu, gdzie nasza córka zasypia w swoim łóżeczku, z naszym bardzo małym wsparciem, a co więcej potrafi przespać ciągiem 11-12 godzin (!). Też bym nie uwierzyła z czyichś opowieści, ale udało się ;) Czas, który włożyliśmy we współpracę, konsekwencja, chociaż czasami brakowało do tego cierpliwości i sił, odzyskaliśmy mając teraz wolne wieczory i lepszy sen całej rodziny. Naprawdę nie ma lepszej inwestycji w pierwszym roku życia dziecka niż zadbanie o jego sen, co przekłada się na zdrowie fizyczne i psychiczne rodziców ;) Polecamy z całego serca współpracę z Dorotą <3
Kasia Siwosz
Kasia Siwosz
27/03/2024
Jako matka dwójki dzieci, niemożność przespania nocy przez prawie dwa lata spowodowana przez moją pierwszą córkę była dla mnie traumatycznym doświadczeniem, które sprawiło, że byłam zdecydowana, aby nie powtórzyć tych samych błędów z moją drugą córką. Pomimo moich starań, znalazłam się w sytuacji, w której nie wiedziałam, jak postąpić inaczej. Zagłębiłam się w liczne książki i podcasty na temat snu dzieci, jednak bez sukcesu w zarządzaniu sytuacją. Do tego karmienie piersią, brak snu, praca i opieka nad małym dzieckiem doprowadziły mnie na skraj załamania. Uświadomienie sobie, że moje pozbawienie snu poważnie wpływa na moją pracę, moją rolę jako matki i żony, skłoniło mnie do szukania pomocy. Punkt zwrotny nastąpił, gdy moja córka budziła się między 8-12 razy na noc, używając mnie jako smoczka i zasypiając po zaledwie 1-3 minutach karmienia, podczas gdy ja miałam trudności z powrotem do snu. Sytuacja stopniowo się pogarszała, aż odkryłam Dorotę. Pomimo mojego początkowego sceptycyzmu, postanowiłam wypróbować jej podejście. Zaskakująco, w ciągu tygodnia liczba nocnych przebudzeń mojej córki zmniejszyła się z 8-12 do zaledwie 3-4. Pod koniec miesiąca budziła się tylko raz lub dwa razy na noc, a po dwóch miesiącach przesypiała całą noc. Metoda Doroty pozwoliła mi po prostu położyć moją córkę i wyjść, nie musząc jej kołysać do snu. Zaczęłam pracować z Dorotą, gdy moja córka miała 7 miesięcy, a gdy córka miała 9 miesięcy, mogłam kłaść ją spać o 19:30, a ona spała do 6 rano. Nie mogę wystarczająco podziękować Dorocie - to był zdecydowanie najlepszy inwestycja, jaką zrobiłam, ratując mój sen, mój biznes i moje małżeństwo. Dorota, jesteś nieoceniona. Dziękuję.
Dorota Lorenc
Dorota Lorenc
13/02/2024
To już nasze trzecie dziecko, ale tym razem spotkaliśmy się z nowym dla nas problemem odnośnie snu - przesunięcie doby dziecka o 3-4 godziny w przód, co było bardzo uciążliwe wieczorami. Rady Pani Doroty pomogły nam w kilka tygodni przesunąć dzieciaka na godziny bardziej dostosowane do naszego życia i odzyskać wieczory. Co za ulga! Dziękujemy!
Paulina Sadowska
Paulina Sadowska
26/04/2023
Dorota uratowała nam życie, tak po krótce. Sen bliźniaków odbiegał od ideałów. Jak jeden spał w łóżku na drzemkach tak drugi musiał w wózku na spacerach, jeden budził się na mleko co 3 godziny, drugi co godzinę z płaczem i tylko spanie z nim obok pomagało. Jednak po konsultacji z Dorotą i ułożeniem planu dnia i ich drzemek oraz ciężkiej pracy, moje dzieci zaczęły przesypiać nocki. Syn nie wstawał w nocy pić mleka a Córka nauczyła się spać sama w łóżku, co dla mnie było dużym osiągnięciem. Gdyby nie Dorota to do swojego łóżka, może wróciłabym za 3lata a tak od podjęcia współpracy z Dorotą wróciłam do swojego łóżka po 2 miesiącach. Także każde pieniądze są warte snu dziecka a co najważniejsze snu rodzica i jego wyspania. Polecam Dorotę każdemu.
Małgorzata S
Małgorzata S
25/04/2023
Niezwykle owocna współpraca. Z 8 pobudek w ciągu nocy na karmienie piersią i spania w naszym łóżku, zeszliśmy do 0 pobudek, a córka zasypia pięknie w swoim łóżeczku. Ogrom wsparcia podczas wprowadzania zmian i dużo konkretnej wiedzy. Gorąco polecam Panią Dorotę :)
magicgirl 86
magicgirl 86
18/02/2023
Szczerze polecam panią Dorotkę! Moja Lila budziła się co godzinę każdej noc, po prostu masakra! Dzięki Dorotce córka przesypia całe noce, dodatkowo pomogla nam z przerzuceniem córki z kołyski do łóżeczka oraz z odstawieniem jej od piersi. Świetny kontakt, bardzo indywidualne podejście do „pacjenta” 😅 jestem jej mega wdzięczna! Córcia wyspana i rodzice! Polecam serdecznie!
M.Z.
M.Z.
07/02/2023
Razem z mężem dużo się dowiedzieliśmy i nauczyliśmy zarówno my jak i nasi synkowie! Efekty będą najlepszą recenzją. Wydawalo nam się, że przypadek beznadziejny- bliźniaki, usypiane na rękach, karmione 6-7razy w nocy, zasypiajace tylko z nami/na nas. Teraz ludziki śpią w swoim pokoju i łóżeczkach, bez noszenia, karmione 1 raz. I choć budzą się jeszcze czasem oprócz tego karmienia, to najczęściej po kilku minutach uspokajania głosem zasypiają znowu. Współpraca była bardzo dobra, wspierająca i wyjaśniająca, wiedzieliśmy co robić, zawsze mogliśmy dopytać i podzielic się wątpliwościami. Co ważne sami wyznaczamy granice, tak, żebyśmy i my i dzieci czuli się komfortowo. I nie- nie jest to trenowanie dzieci, a uczenie samodzielności przy naszej obecności i wsparciu na każdym etapie. Szczerze polecamy!

Wszystkie opinie pochodzą od moich realnych klientów. Nie kupuję recenzji, bo uważam to za nieetyczne.

To nie koniec!
Więcej o e-booku przeczytasz pod niebieską ramką
Okładka e-booka Sekrety planowania snu malucha

SEKRETY PLANOWANIA SNU MALUCHA​

Dowiedz się, jak zaplanować sen małego dziecka, by spało lepiej. E-book dla rodziców dzieci w wieku 4 miesiące – 3 lata.

Format: PDF | 90 stron (duża czcionka)

35,00 

Co znajdziesz w środku?

Sekrety planowania snu malucha schematy

Tabele, schematy i wykresy

Nie obawiaj się ściany tekstu. Tabele, schematy i wykresy czynią wiedzę zawartą w moim e-booku łatwiej przyswajalną. 

Ramki i podsumowania​

Ramki i podsumowania

Ramki, w których przypominam o najważniejszych kwestiach oraz podsumowania po rozdziałach pozwolą Ci wyciągnąć więcej z lektury.

Sekrety planowania snu malucha-ramki
Sekrety planowania snu malucha-wytyczne

Rekomendacje i wytyczne

Mojego e-booka napisałam w oparciu o aktualną wiedzę naukową. Znajdziesz w nim wiele rekomendacji i wytycznych związanych ze snem i zdrowiem najmniejszych dzieci.

Przykłady postępowania

Przykłady postępowania

Zrobiłam wszystko, co w mojej mocy, by treści, które znajdziesz w mojej książce, były przejrzyste. Dlatego zawarte w e-booku wskazówki prezentuję na konkretnych przykładach.

Sekrety planowania snu malucha-przyklady

Zobacz spis treści

W tym rozdziale zgromadziłam podstawowe informacje dotyczące snu dziecka. Piszę w nim o architekturze snu, oznakach zmęczenia, oknach aktywności, przedstawiam wytyczne dotyczące ilości snu w zależności od wieku, a także opisuję optymalne warunki w sypialni.

To najważniejsza część e-booka. Skupiam się na tym, jak rozplanować sen malucha w ciągu doby w zależności od wieku i jego potrzeb oraz jak powinny wyglądać nawyki związane ze snem. 

W tym rozdziale dowiesz się, jak radzić sobie ze zbyt wczesnymi pobudkami, co robić w przypadku zbyt krótkich drzemek i jak rozplanować sen malucha, kiedy zaczyna chodzić do żłobka.  Piszę też o tym, jak i kiedy zmniejszać liczbę drzemek, by odbyło się to bez niepotrzebnego zamieszania.

Na końcu znajdziesz pięć przykładowych harmonogramów dnia dla maluchów w różnym wieku. 

Pobierz darmowy fragment

Nie masz pewności, czy mój e-book jest dla Ciebie? Zobacz spis treści, przeczytaj darmowy fragment i przekonaj się.

Najczęściej zadawane pytania

Tego e-booka napisałam z myślą o wszystkich rodzicach dzieci w wieku 4 miesiące – 3 lata. Znajdziesz w nim rzeczy, o których powinnaś wiedzieć, a o których w czasie szkoły rodzenia nie usłyszałaś. 

Nazywam się Dorota Nowogrodzka i jestem konsultantką snu dziecka pracującą w oparciu o łagodne metody. Zdecydowanie sprzeciwiam się stosowaniu tzw. metody wypłakiwania się. Jestem mamą, pielęgniarką, pedagogiem, od lat współpracuję z najmłodszymi i ich rodzicami. Pomogłam już wielu rodzinom, które zmagały się z problemami ze snem dzieci, przede wszystkim bazując na bezpośredniej współpracy.

Z pewnością nie zostawiasz przypadkowi kwestii tego, co i kiedy je Twoje dziecko. Ze snem powinno być podobnie.  Ten e-book pomoże Ci tak zaplanować dzień Twojego dziecka, by zmniejszyć ryzyko problemów ze snem i dać Ci pewność, że Twój maluch ma odpowiednie warunki do odpoczynku. Zawarte w nim informacje przydadzą się każdemu rodzicowi małego dziecka. Na koniec umieściłam przykładowe plany dnia dla maluszków w różnym wieku.

Przeczytasz o tym, jak zaplanować sen malucha od 4. miesiąca do około 3. roku życia.  Skupiam się przede wszystkim na planowaniu snu w ciągu dnia i w nocy, modyfikowaniu harmonogramu wraz z rozwojem dziecka oraz radzeniu sobie z różnymi zawirowaniami. W środku znajdziesz też nieco teorii i wytycznych, które pozwolą Ci lepiej zrozumieć, jak wygląda sen dzieci. Piszę też o otoczeniu, w którym powinno spać dziecko. A wszystko jest okraszone schematami, tabelami i ramkami z najważniejszymi informacjami, by łatwiej było Ci zrozumieć i zapamiętać przekazywane przeze mnie informacje. 

E-book jest dostępny w popularnym formacie PDF. 

Za e-booka zapłacisz wygodnie i bezgotówkowo BLIKiem lub szybkim przelewem. Korzystam z bramki Paynow obsługiwanej przez mBank. Płatności kartą płatniczą zamierzam wprowadzić w przyszłości.

Oczywiście, pod warunkiem, że mieszkasz na terenie Unii Europejskiej. 

Jeśli masz inne pytanie dotyczące mojego e-booka, po prostu skontaktuj się ze mną bezpośrednio. Napisz na adres dorota@konsultantkasnudziecka.pl.

Rozwiąż więcej problemów ze snem

E-book Sekrety planowania snu malucha jest częścią obszerniejszej książki Popraw sen swojego dziecka. Zobacz, o ile więcej zyskasz, kupując pełne wydanie.

Bestseller

E-book

Popraw sen swojego dziecka

Zdobądź rozwiązania wielu problemów ze snem małego dziecka
...i wiele więcej

84,00 

Format: PDF | 333 strony

E-book

Sekrety planowania snu malucha

Dowiedz się, jak zaplanować sen małego dziecka, by spało lepiej

35,00 

Format: PDF | 90 stron

Decyduję się

Chcę mieć własną kopię e-booka Sekrety planowania snu malucha