Darmowy e-book dla rodziców małych dzieci

7 rzeczy, które rujnują sen twojego dziecka

Sprawdź, czy coś nie sabotuje Twoich wysiłków na rzecz dobrego snu malucha

Określ przyczyny problemów ze snem pociechy

Dowiedz się, jak im zaradzić

Zobacz, co możesz robić, by Twoje dziecko spało lepiej

Skorzystaj z wiedzy specjalistki od snu dzieci, która stosuje delikatne metody

7-rzeczy-ktore-rujnuja-sen-Twojego-dziecka-darmowy-ebook-Dorota-Nowogrodzka-konsultantka-snu-dziecka
Format PDF | 42 strony

Pobierz darmowy egzemplarz

Droga do lepszego snu Twojego dziecka właśnie się zaczyna. Nie zwlekaj, zapisz się do mojego newslettera, by od razu otrzymać link do pobrania pliku PDF z Twoim egzemplarzem e-booka.

Krótka i konkretna lektura, która może zmienić Twoje myślenie o śnie dzieci.

Ten e-book jest dla Ciebie, jeśli:

O autorce

Portret Doroty

Cześć! Nazywam się Dorota Nowogrodzka i jestem konsultantką snu dziecka pracującą w oparciu o łagodne metody. Zdecydowanie sprzeciwiam się stosowaniu tzw. metody wypłakiwania się. Jestem mamą dwójki, pielęgniarką, pedagogiem, od lat współpracuję z najmłodszymi i ich rodzicami. Pomogłam już wielu rodzinom, które zmagały się z problemami ze snem dzieci. Chętnie dzielę się darmowymi materiałami, bo moim marzeniem jest, by wszystkie maluchy w Polsce były wyspane. 

Opinie o mnie

Anna Szamowska
Anna Szamowska
31/05/2024
Efekty są niesamowite. Jeśli jesteś rodzicem słabo śpiącego malucha lub maluszki i myślisz sobie, że już zawsze tak będzie, to wcale nie musi :). Przed Wami ogrom pracy, ale Dorota będzie przy Was. Po przejściu tej drogi mam już świadomość, że cena za pakiet jest bardzo niska, a efekty warte każdej złotówki. Powodzenia!
Ewelina Kozieł
Ewelina Kozieł
18/05/2024
Współpraca z Dorotą w zakresie nauki samodzielnego zasypiania dosłownie uratowała mi życie i wydłużyła moją dobę o dobrych kilka godzin :)) Zaczynałam od dziecka które zasypiało tylko na rękach i z piersią oraz spało wszystkie drzemki i znaczną część nocy w moich ramionach. Moje ciało było na wyczerpaniu, moja psychika też ledwie dawała radę… Obecnie synek praktycznie nie potrzebuje mnie do zaśnięcia, jego sen jest jakościowo bardzo dobry, ja także mogę się wreszcie wysypiać :) To co zasługuje na uznanie, to darmowa pierwsza konsultacja, która wyjaśnia wiele watpliwości, spokojne tempo nauki mające na uwadze dobro dziecka, długi czas wsparcia, bo aż 3 miesiące (u konkurencji to zazwyczaj 2-3 tygodnie) oraz indywidualne podejście do każdego dziecka i problemu bazujące na dużej wiedzy i doświadczeniu. Bazując na moim doświadczeniu, polecam współpracę z Dorotą każdemu rodzicowi, który boryka się z problemem ze snem swojego dziecka. Większość rodziców wie, że problem snu dzieci wpływa na funkcjonowanie całej rodziny, ale chyba niewielu jest świadomych że możliwa jest skuteczna i trwała zmiana tego schematu dzięki wsparciu takich ekspertów jak Dorota.
Wioletta Kazana-Płuszka
Wioletta Kazana-Płuszka
16/05/2024
Dorota zmieniła nasze życie i komfort nie do poznania :) Zaczynaliśmy od etapu bujania dziecka na rękach do snu, długiego usypiania, odkładania już TYLKO do naszego łóżka, bardzo wielu pobudek w ciągu wieczora, no i generalnie wieczór źle się nam kojarzył. Dzięki niesamowitym radom Doroty, krok po kroku zmienialiśmy nasz stan, aż doszliśmy do momentu, gdzie nasza córka zasypia w swoim łóżeczku, z naszym bardzo małym wsparciem, a co więcej potrafi przespać ciągiem 11-12 godzin (!). Też bym nie uwierzyła z czyichś opowieści, ale udało się ;) Czas, który włożyliśmy we współpracę, konsekwencja, chociaż czasami brakowało do tego cierpliwości i sił, odzyskaliśmy mając teraz wolne wieczory i lepszy sen całej rodziny. Naprawdę nie ma lepszej inwestycji w pierwszym roku życia dziecka niż zadbanie o jego sen, co przekłada się na zdrowie fizyczne i psychiczne rodziców ;) Polecamy z całego serca współpracę z Dorotą <3
Kasia Siwosz
Kasia Siwosz
27/03/2024
Jako matka dwójki dzieci, niemożność przespania nocy przez prawie dwa lata spowodowana przez moją pierwszą córkę była dla mnie traumatycznym doświadczeniem, które sprawiło, że byłam zdecydowana, aby nie powtórzyć tych samych błędów z moją drugą córką. Pomimo moich starań, znalazłam się w sytuacji, w której nie wiedziałam, jak postąpić inaczej. Zagłębiłam się w liczne książki i podcasty na temat snu dzieci, jednak bez sukcesu w zarządzaniu sytuacją. Do tego karmienie piersią, brak snu, praca i opieka nad małym dzieckiem doprowadziły mnie na skraj załamania. Uświadomienie sobie, że moje pozbawienie snu poważnie wpływa na moją pracę, moją rolę jako matki i żony, skłoniło mnie do szukania pomocy. Punkt zwrotny nastąpił, gdy moja córka budziła się między 8-12 razy na noc, używając mnie jako smoczka i zasypiając po zaledwie 1-3 minutach karmienia, podczas gdy ja miałam trudności z powrotem do snu. Sytuacja stopniowo się pogarszała, aż odkryłam Dorotę. Pomimo mojego początkowego sceptycyzmu, postanowiłam wypróbować jej podejście. Zaskakująco, w ciągu tygodnia liczba nocnych przebudzeń mojej córki zmniejszyła się z 8-12 do zaledwie 3-4. Pod koniec miesiąca budziła się tylko raz lub dwa razy na noc, a po dwóch miesiącach przesypiała całą noc. Metoda Doroty pozwoliła mi po prostu położyć moją córkę i wyjść, nie musząc jej kołysać do snu. Zaczęłam pracować z Dorotą, gdy moja córka miała 7 miesięcy, a gdy córka miała 9 miesięcy, mogłam kłaść ją spać o 19:30, a ona spała do 6 rano. Nie mogę wystarczająco podziękować Dorocie - to był zdecydowanie najlepszy inwestycja, jaką zrobiłam, ratując mój sen, mój biznes i moje małżeństwo. Dorota, jesteś nieoceniona. Dziękuję.
Dorota Lorenc
Dorota Lorenc
13/02/2024
To już nasze trzecie dziecko, ale tym razem spotkaliśmy się z nowym dla nas problemem odnośnie snu - przesunięcie doby dziecka o 3-4 godziny w przód, co było bardzo uciążliwe wieczorami. Rady Pani Doroty pomogły nam w kilka tygodni przesunąć dzieciaka na godziny bardziej dostosowane do naszego życia i odzyskać wieczory. Co za ulga! Dziękujemy!
Paulina Sadowska
Paulina Sadowska
26/04/2023
Dorota uratowała nam życie, tak po krótce. Sen bliźniaków odbiegał od ideałów. Jak jeden spał w łóżku na drzemkach tak drugi musiał w wózku na spacerach, jeden budził się na mleko co 3 godziny, drugi co godzinę z płaczem i tylko spanie z nim obok pomagało. Jednak po konsultacji z Dorotą i ułożeniem planu dnia i ich drzemek oraz ciężkiej pracy, moje dzieci zaczęły przesypiać nocki. Syn nie wstawał w nocy pić mleka a Córka nauczyła się spać sama w łóżku, co dla mnie było dużym osiągnięciem. Gdyby nie Dorota to do swojego łóżka, może wróciłabym za 3lata a tak od podjęcia współpracy z Dorotą wróciłam do swojego łóżka po 2 miesiącach. Także każde pieniądze są warte snu dziecka a co najważniejsze snu rodzica i jego wyspania. Polecam Dorotę każdemu.
Małgorzata S
Małgorzata S
25/04/2023
Niezwykle owocna współpraca. Z 8 pobudek w ciągu nocy na karmienie piersią i spania w naszym łóżku, zeszliśmy do 0 pobudek, a córka zasypia pięknie w swoim łóżeczku. Ogrom wsparcia podczas wprowadzania zmian i dużo konkretnej wiedzy. Gorąco polecam Panią Dorotę :)
magicgirl 86
magicgirl 86
18/02/2023
Szczerze polecam panią Dorotkę! Moja Lila budziła się co godzinę każdej noc, po prostu masakra! Dzięki Dorotce córka przesypia całe noce, dodatkowo pomogla nam z przerzuceniem córki z kołyski do łóżeczka oraz z odstawieniem jej od piersi. Świetny kontakt, bardzo indywidualne podejście do „pacjenta” 😅 jestem jej mega wdzięczna! Córcia wyspana i rodzice! Polecam serdecznie!
M.Z.
M.Z.
07/02/2023
Razem z mężem dużo się dowiedzieliśmy i nauczyliśmy zarówno my jak i nasi synkowie! Efekty będą najlepszą recenzją. Wydawalo nam się, że przypadek beznadziejny- bliźniaki, usypiane na rękach, karmione 6-7razy w nocy, zasypiajace tylko z nami/na nas. Teraz ludziki śpią w swoim pokoju i łóżeczkach, bez noszenia, karmione 1 raz. I choć budzą się jeszcze czasem oprócz tego karmienia, to najczęściej po kilku minutach uspokajania głosem zasypiają znowu. Współpraca była bardzo dobra, wspierająca i wyjaśniająca, wiedzieliśmy co robić, zawsze mogliśmy dopytać i podzielic się wątpliwościami. Co ważne sami wyznaczamy granice, tak, żebyśmy i my i dzieci czuli się komfortowo. I nie- nie jest to trenowanie dzieci, a uczenie samodzielności przy naszej obecności i wsparciu na każdym etapie. Szczerze polecamy!

wstęp

Dzieci chcą spać!

Czytasz tego e-booka, więc najprawdopodobniej masz małe dziecko i z jego snem nie jest najlepiej. Albo nie jest źle, ale uważasz, że mogłoby być lepiej. No to mam dla Ciebie dwie informacje – dobrą i złą. Dobra jest taka: jeśli któryś z tych 7 punktów dotyczy Twojego malca (poza 7., bo on dotyczy wszystkich), to jest potencjał do poprawy. A zła? Zła brzmi następująco: nie ma się co oszukiwać – maluchy są znacznie bardziej wymagające w kwestii snu niż dorośli.

Może Ci się wydawać, że dzieci nie lubią spać i tyle. Ale to nie tak. Maluchy dopiero uczą się siebie – mogą nie rozumieć sygnałów, które wysyła do nich ich ciało, nie potrafią też nad nim wystarczająco 

Format PDF | 42 strony